E OK să NU fii OK. Și adulții au sentimente intense
24.70 lei
Vezi oferta la magazin
Prețul și disponibilitatea pot fi modificate de magazin. Verifică oferta finală pe pagina partenerului.
Descriere produs
Când Sofia o vede pe mami plângând, se întristează și ea...Dar, după ce stau de vorbă și se îmbrățișează, mama îi explică faptul că nu doar copiii, ci și adulții simt emoții – pot fi speriați, triști sau fericiți, iar asta e perfect în regulă.Sentimentele vin și pleacă, uneori cu puțin ajutor, iar asta e valabil la orice vârstă și în orice etapă a vieții